Tituly (Sláfka) 2012

 

Talent od boha a k tomu život jako na horské dráze – to je silný příběh nedlouhého života zpěvačky a herečky Laďky Kozderkové. V této knížce najdete pečlivě zaznamenáný běh jejího života, který mladý autor Jan Herget sepsal s velkou dávkou empatie, s pokorou a  s láskou k této ženě.  Spolu se záznamem největších hitů a nově objevených unikátních nahrávek Laďky Kozderkové (na přiložřeném CD) je tak knížka důstojným připomenutím jejího nestárnoucího umění. A zároveň dárkem pro její příznivce a obdivovatele. Více na https://www.ladkakozderkova.cz

Slávka Kopecká 

 

Tato usměvná knížka Borise Pralovszkého a jeho dvou malých pomocnic (Valentýny a Toničky) přináší návod na to jak si hrát s děmi s obyčejnou plastelínou. Pro vás, kteří si s dětmi rádi hrajete, bude snadné (podle obrázku a básničky) uplácat žížalu, opici, žraloka, slona či blechu... Zaručeně prožijete veselé chvíle v kruhu rodinném. Okamžiky radosti, na které se nezapomíná.

Slávka Kopecká 

 

 

Třetí vydání velmi úspěšné knihy o americkém pobytu našeho největšího hudebního skladatele Antonína Dvořáka. Čtivou a faktograficky dokonalou knížku autor pro toto vydání upravil a doplnil. 

 

 

 

 

 "Vtipných lidí je zatraceně málo, avšak jsou!" – volám po vančurovsku při čtení říkánek autora této knížky. Její vznik je prostý: výborný kreslíř a textař BORIS PRALOVSZKÝ má kromě dvou odrostlejších i dvě  malé děti a zažívá s nimi spoustu legrace. Světem svých dětí se tentokrát nechal inspirovat. Knížka NIC PRO SLABOCHY je plná veselých a hravých básniček pro malé, ale i velké čtenáře – a dokonale s ní ladí i autorovy výstižné ilustrace."

Slávka Kopecká